Hakkımızda

Neden ALTUN İnşaat ?

 

Dairelerimizin Fayans , Kalebodur , Boya , Parke , ve Mutfak Dolap Renklerini Seçebilme Şansına Sahipsiniz.Kendimizi Sizin yerinize koyduk rahat edeceğiniz şekilde sizin rahatınızı düşünerek sizin için tasarladık.

 

İçiniz rahat olsun ; Dairelerimiz Radye Temel son deprem yönetmeliği şartlarına uygun olarak yapılmış olup , Sizin güvenliğinizi ve rahatınızı düşünerek 3+1 ve 2+1 Dairelerimiz tüm ihtiyaçlarınıza en güzel ve kolay cevap verecek şekilde tasarlanmıştır. %70 yeşil alanı geniş otopark ' ı , Asansörü İç ve Dış Görünümü ile Sizleri tam hayal ettiğiniz Dairelere kavuşmanızı sağlıyor.Dairelerimizde kullanmış olduğumuz tüm malzemeler TSE onaylı ve Garantilidir.

 

Duvarlarda saten boya , Yerler ise Laminant parke kullanılarak sağlık ve estetiğe önem verilmiştir.Mutfak dolapları MDF gövde ve mebran kapakla sizin ve ailenizin vakit geçirmekten büyük keyif alacağı şekilde rahatınız düşünülerek tasarlanmıştır.Kapılarımız ise yine güvenliğiniz ve estetiğiniz düşünülerek dış kapılarda Çelik , İç kapılarda ise Amerikan kapı olarak dizayn edilmiştir.Soğuk kış günleride düşünülerek yaz kış konforunuzdan bir şey kaybetmemeniz için Binamızın tamamında 1.Sınıf Isı Yalıtımı ve Mantolama yapıldığından paranız cebinizde kalıyor.

 

ALTUN İNŞAAT Aile Bireylerinde hiç kimseyi unutmuyor.Çocuklarınız Oyun Bahçesinde Arkadaşları ile Oyun Oynarken Sizlerde dilerseniz bu konforun keyfini çıkarır , dilerseniz komşularınız ve arkadaşlarınız ile Hoça Vakit Geçirebilirsiniz.